Unicef vaikų bėgimas

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 18/05/2018
17:00 - 20:00

Categories


UNICEF vaikų bėgimas– tai linksmas 500 m – 1 km bėgimas vaikams nuo 2 iki 14 metų, skirtas padėti nuo bado ir mirtinų ligų kenčiantiems Mozambiko vaikams.

Bėgimo šūkis – „bėgsiu už maistą“ parodo, koks gyvybiškai svarbus yra kiekvieno dalyvavimas ir suvienija vaikus visame pasaulyje, suteikdamas jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus.

Registruokitės čia: http://bit.ly/uzkiekvienavaika

Švenčiant Lietuvos atkūrimo šimtmetį ir Unicef Lietuva 25 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs Unicef vaikų bėgimas šį pavasarį vyks ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose.
Kartu bėgsime:

Kartu bėgsime:
– Gegužės 18 d. Kaune,
– Gegužės 27 d. 12 – 14 val., Kretingoje, miesto estradoje
– Birželio 2 d. 12 val. Klaipėdoje, Vasaros estradoje
– Birželio 8 d. Druskininkuose,
– Birželio 15 d. Vilniuje.

„Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestis – parama vaikams: norėdami užregistruoti vaiką į Unicef vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį, turite sumokėti mažiausiai 5 eurų „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį.

Už šią Jūsų sumokėtą 5 eurų paramą bus perkama speciali baltymais prisotinta riešutų pasta, kurios užtenka penkias dienas maitinti dėl prastos mitybos išsekusį vaiką Mozambike.

Šiuo metu Mozambikas kenčia nuo didžiausios per 30 metų sausros, kuri grasina, kad daugiau nei 1,5 mln. žmonių atsidurs ties bado riba. Skaičiuojama, kad 72 000 vaikų iki metų pabaigos bus visiškai išsekę dėl bado, jų gyvybei grės mirtinas pavojus.

Norėdami bėgti bėgime „Už kiekvieną vaiką“ registruokitės čia: http://bit.ly/uzkiekvienavaika