Naujametinis koncertas

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 31/12/2018
21:00

Categories


NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS LEGENDINĖJE

KAUNO HALĖJE

     Štai ir vėl Naujieji Metai! Vėl didžiulė šventė laukia mūsų! Ir vėl Naujųjų metų sostine tampa Kaunas ir jo Legendinė Halė.

     Beje ir Kauno Halė, ir stadionas gyvena paskutines dienas prieš jiems atgimstant. Netrukus iš stadiono ir Halės liks tik rėmai. Iš kart po Naujųjų Metų Sutikimo šventės porai ar netgi trejetui metų Kaune tų objektų nebeliks. Tai reiškia, kad šiu metų sutikimo šventė Legendinėje Kauno Halėje – paskutinė…

     Taigi kartu ir istorinė. Tad visi atvykę į šventę dar kartą įsitikinsime – Kaunas keičiasi ir milžininškais žingsniais juda į priekį.

     O laukia visų jau tradicinės ir įprastos 3 dalys:

     Pirmoje dalyje, kuri prasidės 21val. galėsite žavėtis KAUNO MIESTO SIMFONINIO ORKESTRO (Vad.: Algimantas Treikauskas. Dirigentas: Vilmantas Kaliūnas) muzikavimu . Repertuare, žinoma, skambės Štrauso muzika ir ištraukos iš populiariausių operečių, dainuojant LIUDUI MIKALAUSKUI. Na ir kaip jau įprasta, į pertrauką Jus palydės garsusis Radeckio maršas, kurį Halės žiūrovai visuomet atpažįsta iš įžangos ir garsiai palydi plojimais.

     Po pertraukos – 22.30 ir vėl jus pasitiks renginio vedėjas – ARŪNAS VALINSKAS, kviesdamas į sceną MERŪNĄ VITULSKĮ ir INGĄ VALINSKIENĘ.

     Na ir likus pusvalandžiui iki pusiaunakčio, vedėjas palydės visus žiūrovus į lauką, į Halės prieigas, kur visi stebės nuostabų MUZIKOS IR FEJEVERKŲ ŠOU.

     Tiesa, kur tiksliai: ar nuo Halės stogo, ar nuo stadiono konstrukcijų ar dar nuo kur kitur bus šaunamas fejeverkas, net ir patiems organizatoriams šiai dienai dar mįslė. Yra paliktas susitarimas su statybininkais iš Turkijos, jog artėjant gruodžio mėnesiui bus aiškesnė statybų situacija ir kurį objektą galėsime pritaikyti šventiniam fejeverkui. Tai netgi labai įdomu ir nepaprastai didina intrigą!

     Visais atvejais organizatoriai – ATM KOMPANIJA – Jūsų lauks tą nuostabią Naujametinę Naktį!

     Kaip sakoma: ,,Kam ieškoti kitų, kai yra LEGENDINĖ SPORTO HALĖ‘‘.