Naujametinis Ąžuolyno bėgimas 2017.12.30

Pirmą kartą surengtas „Naujametinis Ąžuolyno bėgimas“ parodė, kad kauniečiai nesibaido bėgti žiemą. Dalis šventinio bėgimo dalyvių į renginį atvyko su kaukėmis.

 Šeštadienį į vy
kusio šventinio bėgimo dalyviai galėjo pasirinkti vieną iš distancijų: 3 km, 6 km, 800 m ir 100 m (vaikams). Ilgosios trasos driekėsi ne tik S.Dariaus ir S.Girėno stadione – vingiavo ir Žaliakalniu, Ąžuolynu.

Populiariausia tapo 6 

km distancija, ją bėgo apie 600 kauniečių ir kitų regionų atstovų – būta bėgikų ir iš Vilkaviškio, Marijampolės, Ukmergės. Šventiškiausiai atrodė 800 m distancijos bėgikai, „Kauno dienos“ remiamo vadinamojo „Fun Run“ dalyviai. Čia prie starto linijos rinkosi tėvai su vaikais, pasipuošę nuotaikingomis kaukėmis. Juos prieš startą „apšildė“ Kalėdų Senelis. „Ar visi žinot, kur finišas? Nenubėkit netyčia per toli – iki kokios Laplandijos“, – įspėjo Kalėdų Senelis.

Naujametinį Ąžuolyno bėgimą“ organizavo S.Dariaus ir S.Girėno s

porto centras. „Kalbant apie dalyvių gausą, renginys pranoko mūsų lūkesčius. Matosi, kad kauniečiai mėgsta švęsti šventes bėgdami. Ir oras – puikus: nešalta, nelyja, nesninga. Be to, šiuo renginiu suteikėme šansą tiems, kurie buvo sau davę pažadą pradėti šiemet sportuoti, tačiau iki šiol šio pažado nebuvo spėję įvykdyti“, – šyptelėjo centro direktorius Giedrius Bielskus. Jis užsiminė, kad šis renginys greičiausiai taps tradiciniu. „Kai sulaukėme tiek dalyvių, kai yra toks kauniečių noras bėgti, nuodėmė būtų toliau tokio renginio neorganizuoti“, – sakė G.Bielskus.

 Foto galerija rasite čia

 Naujametinio Ąžuolyno bėgimo vaizdo įrašas