Vaikų vasaros stovykla "5 sporto dienos"

Asociacija „Savas miestas“ rugpjūčio mėnesį organizavo vaikų vasaros dienos poilsio stovyklą „5 sporto dienos“ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centre, kuriame aktyviu laisvalaikiu užsiėmė 6-12 metų vaikai.

„Pagrindinis mūsų siekis –  skatinti  vaikus būti fiziškai aktyvesniais ir formuoti teigiamą požiūrį ugdant jų fizinį aktyvumą todėl per 5 dienas vaikučiai turėjo galimybę išbandyti ir susipažinti su 5 sporto šakomis. Šioje stovykloje daugiausiai dėmesio buvo skiriama futbolo populiarinimui“, –  teigė asociacijos „Savas miestas“ vadovė Giedrė Bernotaitė. 

„Užsiėmimai vyko žaidybine, atitinkamai amžiaus grupei adaptuota forma. Daugiausia dėmesio skyrėme vaikų socializacijai, komandos formavimui, savęs pažinimui, gerai nuotaikai ir bendruomeniškumui kurti. Be futbolo, vaikai užsiėmė ir tokiomis sporto šakomis kaip krepšinis, fechtavimas, rankinis ir lauko tenisas.

Stengėmės sudaryti pačias geriausias sąlygas. Europos standartus atitinkanti futbolo aikštė ir sportiška S. Dariaus ir S. Girėno stadiono aplinka leido vaikams patirti neišdildomų įspūdžių, susipažinti su naujais draugais ir smagiai praleisti laiką. Stovyklautojai aktyviai leido laiką, buvo organizuojamos išvykos, kūrybinės užduotys – įrengtos „Kaunadieniuko“ dirbtuvėlės, kurių metu buvo kuriamas laikraštukas apie sportą ir žymiausius sportininkus.  Stovyklautojai kiekvieną dieną išbandė vis naują sporto šaką, turėjo galimybę pabendrauti su sporto žvaigždėmis, kurios pasakojo apie savo pasiekimus ir įvairias sporto pasaulio subtilybes“, – dėstė stovyklos organizatoriai.

Aktyvaus laisvalaikio ir saulėtų įspūdžių pripildytą projektą iš dalies finansavo „Iniciatyvos Kaunui“, kūno kultūros ir sporto plėtojimo programos. Už puikų bendradarbiavimą asociacija dėkoja S. Dariaus ir S. Girėno sporto centrui, „Hummel“, „Lietuvos rankinio federacijai“, dienraščiui „Kauno diena“, „Lietuvos futbolo federacijai“ ir FBK „Stumbras“.

Daugiau renginio akimirkų rasite čia